AQUAPORIN Teknolojileri

SUDA DEVRİM

İlerleyen moleküler bilim hayal gücümüzü artırıyor.

Bir bardak suda, uzaydaki yıldızların tamamından daha çok sayıda su molekülü var.

Bir saç teli kesitine 700.000 adet su molekülü sığabilir.

Vücudumuzdaki her 100 molekülden 99’u su molekülü.

Yakın gelecekte Mars’ta yaşam ve astronotların dünya dışı seyahatleri için Danimarka –  AQUAPORIN Space Alliance‘ te geliştirilen AQUAPORIN INSIDE® membran  teknolojisi Uluslararası Halk Sağlığı NSF Sertifikası ile Türkiye’de Zermatt’ın AQUAPORIN Model Su Arıtma cihazlarında kullanılmaya başlanmıştır.

Dünyadaki en yeni ve bilimsel içme suyu arıtma arıtma teknolojisi AQUAPORIN INSIDE® suyumuzu saflaştırmıyor, doğadan gelen mineralleri koruyarak her hücemizin daha sağlıklı kalmasına yardımcı oluyor. Mineral filtre kullanmaya ihtiyaç kalmadığından filtre giderlerinden tasarruf sağlıyor.

Şaşırtıcı fakat gerçek; Patentli benzersiz teknolojisi ile düşük şebeke basınçlarında dahi atık su oranını bire birin altına düşürerek, atık su giderimizi 3 kata kadar azaltıyor. 

Hem sağlıklı, hem ekonomik hem de çevreci.  Üstelik şimdi avantajlı ve uygun tanıtım fiyatları ile.

Mesaj linkine FİYAT yazıp gönderin avantajlı fiyatları görün.

SUYUN ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜ

Her bir su molekülünün, vücudumuzda bulunan her bir hücremize nasıl girebildiğini açıklayan ve dünya bilim otoritelerince Nobel Ödülüne layık görülen AQUAPORIN Su Kanalları buluşu, bugüne kadar su hakkında söylenenlerin tam tersini kanıtlayarak bu ödülü nasıl hak ettiğini gösteriyor.

Bugüne kadar açıklanan Tds, Ph, Alkali, Mineralli gibi su kriterlerinin aslında sağlığımızı tehdit ettiğini şimdi anlıyoruz.

Bilimsel çalışmalara göre içilen suyun moleküler yapısının kümelenmiş olup olmadığı sağlığımızda anahtar rol oynuyor.

Moleküler yapısı kümelenmiş suları içmek hücrelerimizin susuz kalmasına ve hastalıklara sebep oluyor.

Çay kahve içmenin su içmek yerine geçmediği gibi, okyanusta mahsur kalan bir insanın deniz suyunu içse dahi susuzluktan ölmesi gibi.

Su moleküllerinin giremediği hücre oksijensiz de kalıyor ve yaşayamıyor.

Kanser hastalığını keşfeden Dr. Otto Warburg kanserin sebeplerinde birçok etken olduğunu ancak ana etkenlerin toksiklere maruz kalmak, uygun beslenmemek ve oksijenlenmemiş hücrelerden bahsediyor.

AQUAPORIN Moleküler Maksimizer®, tüm hücrelerimizin içtiğimiz su moleküllerinden 300 kata kadar daha fazla faydalanmasını ve çok daha sağlıklı bir yaşamı  amaçlıyor.

İlerleyen moleküler bilim sayesinde yaşadığımız hastalıkların çoğunu yakın gelecekte hiç yaşamayacağız.

AQUAPORIN teknolojileri ile her hücremiz içtiğimiz su moleküllerinden maksimum fayda sağlar.

Her marka ve modeldeki eski teknoloji arıtma cihazlarınızı iade alıyoruz. Yerine Uluslararası NSF sağlık sertifikalı AQUAPORIN model su arıtma cihazlarımızı sizlere sunuyoruz.

Su moleküllerini kümelendirip hücrelerimizi susuz bırakan 5 durum

1- Çay, kahve ile karıştırılan su molekülleri kümelenir,

2- Klorlanmış şebeke suları klorla bileşikler oluşturarak kümelenir,

3-Yeraltı suları inorganik tuzlar/minerallerle bileşikler oluşturarak kümelenir

4- 20 saatten fazla bekleyen sular kümelenir,

5- Şehir şebeke hatlarında yüksek basınca maruz kalan su molekülleri kümelenir,

Not.: Yeni doğan bebeğin vücudundaki ve annenin karnındaki plasenta suyunun moleküler yapısı idealdir.

Doğal meyve suları ile alınan su iadeal sudur, kümelenmemiştir.

AQUAPORIN Moleküler Maksimizer® teknolojisi tüm hücrelerimizin tüm gıdalardan maksimum biyoyararlanım sağlamasına da yardımcı olur.

MUTLU YAŞAM Öğrenci Koçluk Merkezi ve Gelişim Atölyelerinde: “İnsan değerli bir varlıktır.” sözüne olan inancımızla tüm çalışmalarımızı yürütüyoruz. Değerli danışanlarımız, müşterilerimiz ve tüm eğitmenlerimiz için de her zaman en iyisini tercih ediyoruz. Evimizde ve işyerimizde Zermatt-Aquaporin sahip su arıtma cihazını kullanıyor ve tavsiye ediyoruz. Ahu TÜZÜN DEMİRDAMAR Mutlu Yaşam Öğrenci Koçluk Merkezi ve Gelişim Atölyeleri Kurucusu

Biliyor musunuz? AQUAPORIN teknoloji içermeyen her su arıtma şimdi demode. Son trend Nobel Ödüllü, Patentli AQUAPORIN teknolojisi.

AQUAPORIN teknolojisinde aşama filtrelerine ve periyodik filtre değişim masraflarına nasıl ihtiyaç olmadığını öğrenmek için mesaj linklerimizden BİLGİ yazıp gönderin. 

WhatsApp ile Mesaj Yazın