AQUAPORIN Teknolojileri

SU ARITMA TEKNOLOJİSİNDE MOLEKÜLLERİN DEVRİMİ

Dünya bilim otoritelerince Nobel Ödüllü‘ne layık görülen AQUAPORIN Su Kanalları buluşu ile geliştirilen, doğadaki moleküller gibi hareket ederek suyu saflaştırmadan yüksek performansla arıtabilen AQUAPORIN teknolojisi  bugün ESA ve NASA astronotlarının uzay seyahatlerinde de kullanılıyor.

Düşük maliyetle yüksek kalitede doğal içme suyu üreten AQUAPORIN devriminden sonra eski geleneksel su arıtmaların devri kapanıyor.

Saatte 28 litre su arıtma kapasitesi ile liderliğini kanıtlıyor. Üstelik bu kapasiteyi düşük şebeke basıncında, elektrik ve basınç pompası olmadan sağlıyor.

AQUAPORIN, Uluslararası Halk Sağlığı NSF Sertifikası ile tam güvenilir olduğunu belgeliyor.

AQUAPORIN doğayı taklit eden ileri moleküler teknolojisi ile suyunuzu SAFLAŞTIRMADAN arıtıyor. Suyunuzdaki insan vücudu için gerekli olan eser elementleri, doğal yapıları, MİNERALLERİ mükemmel bir şekilde koruyor.

Diğer taraftan sağlık bozucu, kirletici unsurları ise geleneksel RO (Ters Osmoz) membranlı arıtmalara göre iki kattan daha fazla verimle arıtıyor.

AQUAPORIN’de mineral ve alkali gibi aşama filtrelerinin kullanımına ve periyodik değişimine gerek olmadığından ömür boyu tasarruf sağlıyor.

Yakın gelecekte Mars’ta yaşam için de kullanılacak AQUAPORIN su arıtma teknolojisi Türkiye tanıtım fiyat avantajları ile sunuluyor.

“İnsan değerli bir varlıktır.” sözüne olan inancımızla tüm çalışmalarımızı yürütüyoruz. Değerli danışanlarımız, müşterilerimiz ve tüm eğitmenlerimiz için de her zaman en iyisini tercih ediyoruz. Evimizde ve işyerimizde Zermatt-AQUAPORIN Teknoloji su arıtma cihazını kullanıyor ve tavsiye ediyoruz. Ahu TÜZÜN DEMİRDAMAR Mutlu Yaşam Öğrenci Koçluk Merkezi ve Gelişim Atölyeleri Kurucusu

 

 

SU MOLEKÜLERİ SAĞLIĞIMIZIN ANAHTARI

Moleküler bilimsel çalışmalara göre, bugün yaşadığımız kronik hastalıklara içtiğimiz suyun kümelenmiş moleküler yapısı sebep olabilir. 

Okyanusta mahsur kalan bir insan deniz suyunu içiyor fakat susuzluktan ölüyor. Bunun nedeni deniz suyu moleküllerinin tuzlarla bileşikler oluşturarak kümelenmiş olmasıdır.

Çay ve kahve molekülleri de su molekülleri ile bileşikler oluşturur. Bu sebepledir ki çay kahve içmek su içmek yerine geçmez.

Klorlama, şebeke suyu moleküllerinin klorla bileşikler oluşturarak kümelenmesine sebep olur.

Yeraltı kuyu suları ve akar sularda topraktaki inorganik mineral ve tuzlarla bileşikler oluşturarak kolayca kümelebilir.

Nasıl hergün içtiğimiz su miktarını bilmemiz gerekiyorsa, içtiğimiz suyun moleküler yapısının kümelenmemiş olduğunu bilmemizin daha  da önemli olduğu gerçeği ile karşılaşıyoruz.

Kümelenmiş su molekülleri hücre zarından giremediği için hücre oksijensiz de kalır, hastalanır ve yaşayamaz. 

Kanser hastalığını keşfeden Dr. Otto Warburg kanserin sebepleri arasında oksijensiz kalmış hücrelerden de bahsetmektedir.

AQUAPORIN Moleküler Maksimizer®, tüm hücrelerimizin içtiğimiz su moleküllerinden 300 kata kadar daha fazla faydalanmasını ve daha sağlıklı bir yaşamı amaçlıyor.

Lütfen tüm sorularınızı linklerimizden mesaj yazarak veya 444 0 171 müşteri hizmetlerimize iletiniz. Tüm sorularınız memnuniyetle cevaplandırılacaktır.

WhatsApp ile Mesaj Yazın