Eviniz ve işyeriniz için dünyadaki en ileri sistemlere ve 30 yıllık
üstün hizmet tecrübesine şimdi avantajlı fiyatlarla sahip olun.

İklimlendirme

Klima - İklimlendirme

Multi Vitalizer Plus Filtre

(MVPF) Multi Vitalizer Plus Filtre,
Vücudunuzdaki fazla yağların parçalanmasına yardımcı oluyor?

(Amerika FDA 21CFR 11 ve Made in Europe)


Zermatt markalı arıtma cihazları, İçme sularınızı birçok Biyolojik, Kimyasal ve Fiziksel risklerden arındırabilmektedir.
Alkali su içemin faydaları ve zararları nelerdir? Zayıflatır mı? Su içerek zayıflayabilirmiyim? i araştırıyorsanız doğru adrestesiniz.
Öncelikle içilecek suyun Plastik damacanalardan kaynaklanan BPA risklerinden uzak, yine klorlanan şebeke sularındaki klor bileşikleri ve yer şebeke/altı sularında bulunması muhtemel kanserojen atıklardan da arındırılmış olması gerekmektedir.
Zermatt su arıtma cihazlarının tüm modelleri membran teknolojisine ve organik diltrelere sahip yüksek kaliteli bileşiklerden oluşmaktadır.

Mide ve bağırsak sisteminde görülen hastalıkların çoğunun sebebi de sert sular ve içilen suyun kalitesidir.
Dünyaca ünlü tıp kurumu  Mayo Clinic "Alkali su içmenin faydaları kanıtlanmamıştır." açıklamasını yapmaktadır.

Amerikalı uzmanlar; " Sürekli olarak sert su içerseniz, zamanla iç organlarınız büyükannenizin demliği gibi kireçlenir." uyarısında bulunmaktalar. Yine Dünya Sağlık Örgütü ( WHO ) " Riskli suları içerek aile sağlığınızla RUS RULETİ oynamayın " uyarısında bulunmaktadır.

Şebeke borularınızdaki, duşakabin camlarınızdaki, dişlerinizdeki kireçlenmeler gibi, çamaşır ve bulaşık makinalarınızdaki kireçlenmelerin de sularımızdaki aynı sertlik değerini yükselten inorganik (CANSIZ) minerallerden kaynaklandığını bilmeli ve bu  sert suları ( alkali su denilen doğal molekül yapısı bozulmuş ) sürekli olarak içmemeye dikkat edilmelidir.

İçilecek suyun; doğal, organik alkali özellikte, yumuşak, içiminin kolay, zahmetsizce ulaşılabilir olması, kimyasallar, ağır metaller, mikrop ve bakteri gibi zararlı unsurları (muhtemel 20.000 den fazla) taşımaması, sürekli aynı kalitede olması, taze olması gibi özellikleri taşıması gerekiyor..

Alkali sular büyük çoğunlukla inorganik cansız mineraller ve partiküller içerir, TDS ve pH değerleri yüksek sert sulardır. İnorganik (cansız) mineraller içeren Alkali su diyeti ile zayıflamak için cansız alkali su içerek zayıflamaya çalışmak, kalıcı kilo kontrolü, kilo problemleri ve yine diğer hastalıklardan, hatta kanser gibi sonucu ölümcül olabilen hastalıklardan belirsiz alkali sular veya vitamin hapları içerek uzak durmayı beklemek bilimsel açıdan mantıklı değildir. 

Sağlıklı vücut, zayıflama, kilo kontrolü, hücrelerimizin canlı kalması için; içtiğimiz suyun doğal MİNERALLİ / MULTİ VİTALİZER PLUS özellikler taşıması öngörülmektedir. Tüm bu gereklilikleri en çok satan Zermatt RO755Z Penta modelimize dahi opsiyonel olarak takılabilmektedir.

MULTİ VİTALİZER PLUS FİLTRE, RO755Z Penta ile arıtılmış sağlıklı içme sularınızı alkali yani PH değerini yükseltirken ORP değerini düşürüyor ve canlandırıyor. RO755Z Penta + MVPF ile canlandırılmış içme suyunuzun yağları parçalama özelliğini evinizde kolayca gözlerinizle görebilirsiniz. MVPF Filtre 2" olup sağlıklı kullanım ömrü kullanım miktarına bağlı olarak 6-12 aydır.

Multi Vitalizer Plus Filtre, orjinal Made in Europe olup Amerika FDA 21 cfr 11 Compliant a sahiptir. Bu özellikleri ile benzersiz ve kalitesi tartışmasızdır.

Multi Vitalizer Plus Filtre, yağlarınızın parçalanmasına da yardım ederken kilo kontrolü ve yeterli su içiminde farkındalık yaratarak gençlik ve güzellik kaynağınız oluyor, yaşam kalitenizi yükseltiyor.

Eğer Zermatt markası haricinde kaliteli bir içme suyu arıtma cihazı sahibi iseniz, bu yeni ek MVP filtrenin sizin cihazınızada takılması mümkün olmaktadır.
Multi Vitalizer Plus Filtrefiltre' nin tanıtım fiyatı kargo KDV dahil 250 TL. dir. Bu fırsattan yararlanabilmek için 444 0 171 hattımızı arayarak, şirket yetkililerine sipariş talebinizi ve kargo adresinizi şahsen bildirmeniz ve ürün elinize ulaştıktan sonra da bedelinin kredi kartınızdan tahsilini en güvenilir şekilde sağlayacak işlemleri şifahen sonuçlandırmanız gerekmektedir.

Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle,
Saygılarımızla,

Müşteri Hizmetleri : 444 0 171
Sürekli yorgun mu hissediyorsunuz?

Devamını Oku
 Sağlıklı vücut için en az ne kadar su içmeliyiz ?

Devamını Oku


 PLASTİKLER = MODERN VEBA ( meme kanseri, kalp damar hastalıkları, beyin hasarları, karaciğer hastalıkları, çocuklarda astım, erken ergenlik, obezite, migren, kısırlık, DNA bozulmaları, hormonal bozukluklar ) hepimizi tehdit ediyor.! 

Devamını Oku


 There will always be dust mites in your home, but you can take steps to keep their numbers down.

Devamını Oku


  HYLA Temizlik Robotu ( sulu süpürge - Su filtreli süpürge) hava yıkama özelliği ile ailenizin Astım ve Alerjiden korunmasına en üst düzeyde yardımcı oluyor. 

Devamını Oku
Meme Kanseri'nin %80 çevresel faktörlerden kaynaklandığını biliyormusunuz?

Devamını Oku

Hücrelerinizin yüzde kaçı plastik (BPA) biliyormusunuz?

Devamını Oku
BPA FREE fakat düşündüğünüz kadar güvenli mi?

Devamını Okuİçtiğimiz suyun dikkat edilmesi gereken özellikleri ?

Devamını Oku
Suyu tasarruf etmenin basit yöntemleri ?

Devamını Oku
  Sağlığınızla RUS RULETİ oynamayın.!!!

Devamını Oku
 Klorlanan sularla ilgili önemli bilgiler

Devamını Oku


Devamını Oku


Devamını Oku


    HYLA "Allergy Friendly "

HYLA Hava ve Ev Temzilik Robotu, iç ortamlarınızdaki HAVA KALİTESİNİ yükseltiyor. Yeni doğan ve gelişme çağındaki çocuklarda Dikkat dağınıklığı, Öğrenme güçlüğü, Astım, Alerji, Bronşit, Öksürük, Kaşıntı, Nazal tıkanıklık, Grip gibi Solunum yolları rahatsızlıklarının olumsuz etkilerine karşı koruma sağlıyor. 

Devamını Okuİklimlendirme

Klima - İklimlendirme