Eviniz ve işyeriniz için dünyadaki en ileri sistemlere ve 30 yıllık
üstün hizmet tecrübesine şimdi avantajlı fiyatlarla sahip olun.

Hyla NST    Hava ve Ev Temizlik Robotu

Alman Mühendislerinin yüksek Alman kalitesi anlayışı ile üretmiş oldukları yeni seperatör teknolojisi şimdi HYLA ile evlerimize ulaşıyor. Dünya çapında tek ve patentli olan seperatör yaklaşık 27.000 devir hızına sahiptir. Böylesine yüksek hızda ve aerodinamik dizaynı ile HYLA speratörü ve sistemi evinizde temiz ve sağlıklı bir ortam yaratarak hayat kalitenizi çok yükseklere taşır.

Seperatörü temizlemek artık demode oldu…

UYARI… ; SAĞLIĞINIZ İÇİN DİKKATLE OKUYUNUZ.

Günümüzde evinizin havasında ve zemininde yer alan toz ve zararlı unsurları uygun şekilde bertaraf edemeyen sulu veya susuz temizlik sistemleri, bu eksikliklerini gidermek amacıyla birde sisteme hepa filtre eklemektedirler.

Ancak Hepa filtre kullanımı çok dikkat istemektedir. Hepa Filtre kullanım yoğunluğuna bağlı olsada 3 ay gibi bir sürede kesinlikle değiştirilmelidir.

Mikron düzeyinde hasaslığa sahip hiç bir hepa filtre yıkamakla, çırpiştirmakla veya hava tutmakla temizlenemez. Hepa filtrenin kısa zaman aralıklarında değiştirilmemesi yoğun mikrop ve bakteri üremesine sebep olacağından ailenizin sağlığı yüksek risk altına girer.

Bu hepa filtreli sistemlerin içerisinde birde su ve seperatör varsa bakteri üremesi 50 kat daha hızlı olacaktır. Çünkü bakteriler nemli, karanlık ve pis ortamlarda (hepa filtre ortamları gibi) çok hızlı ve kolayca kokuşarak üremektedirler. Evinizdeki temizlik sisteminin bilmediğiniz bir yerine Hepa filtre yerleştirilmiş ve size söylenmesi gözden kaçmış olabilir. Uyarıyoruz çünkü şu an bildiğimiz piyasadaki tüm sulu seperatörlü temizlik sistemleri Hepa filtre içermektedir.

Hepa filtreler normal toz torbalarının gözenekleri daha küçültülmüş halidir. Dolayısı ile toz torbaları dolunca nasıl makinanın çekişi düşerse hepa filtreli makinaların hepa filtrelerinin dolması halinde de çekiş düşmektedir, Hepa filtrenin delinmesi halinde sulu veya susuz makineniz toz kaçırır. Burada makinaların sulu sistem olması önemli değildir. Bu anlatılanlar genellikle müşterinin hiç okumadığı bakım kitapçıklarının küçük satırları arasında yer alır.

HYLA Türkiye olarak ; evinizdeki makinaların kullanma ve bakım kitapçıklarını iyice okumanızı, varsa toz torbalarını veya hepa filtrelerini sık sık kontrol etmenizi, zamanında değiştirmenizi ailenizin sağlığını riske atmamamanızı öneriyoruz.

Yukarıdaki hususlarla ve HYLA’ nın size ve ailenize sağlıyacağı hayat kalitesi ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.
HYLA Türkiye Tel 444 0 171
Ürünle ilgili detaylı görüşme talep ediyorum.

İklimlendirme

Klima - İklimlendirme