Seni Seviyorum

Zermatt sizi seviyor ve her fırsatta bu sevgisini gösteriyor.

Zermatt çevreci sürdürülebilir politikalar geliştiriyor ve uyguluyor.

Ambalajlarında dahi doğaya ve insan sağlığına zararlı boyar madde ve kimyasallar kullanmıyor.

Son 4 yıldır yer altı sularımızı korumaya ve Zermatt marka bilinirliğini artırmaya yönelik ücretsiz teslim edilen 10.000 adetten fazla Çamaşır Makine Yumuşatma filtresi projemiz ile şu anda her ay yer 10.000 litre civarı zararlı kimyasallar içeren çamaşır yumuşatıcıların yer altı sularımıza karışmasını engellemiş oluyoruz. Üstelik hediyemizi kullanarak çevreci projemize katılan ailelerin yumuşatıcılar için ödeyecekleri tutarlarda ceplerine kalmış oluyor.

Doğal yaşam için yeraltı sularının kirliliğinin çok önemli olduğunu biliyoruz. İçme sularımızın kalitesi de aile sağlığımızı direk ilgilendirmektedir. Her ne kadar içme suyu arıtma cihazları konusunda faaliyet göstersekte, bu kirliliği sürekli takip edenler olarak, çevre ve geleceğimiz için yeraltı sularını koruyabilecek bazı önlemleri sosyal sorumluluk projelerimiz olarak yürürlüğe koymuş bulunuyoruz. Evlerimizden kaynaklanan kirlilikler deterjanlar ve lavabolara dökülen atık kızartma yağları başta gelmektedir.

Tüm şirketler kendi faaliyet konuları ile ilgili çevreci projeler geliştirseler, hem doğal yaşamı hemde kendi yaşam kalitemizi daha yükseltmek mümkün olmaz mıydı?

company

MERHABA yazan herkese şartsız bedelsiz Çevre Proje hediyemizi teslim ediyoruz.

Şimdi siz de MERHABA yazıp gönderin çamaşır makine girişine monte edilen ücretsiz SOSYAL SORUMLULUK PROJE HEDİYEMİZİ kullanarak yer altı sularımızın korunmasına yardımcı olun. Hem de yumuşatıcılara ödeyeceğiniz paradan tasarruf edin.  Üstelik evinize gelen uzmanımız evinizdeki suları yanınızda ücretsiz analiz yapsın. Zermatt markası, arıtma cihazları ve aile sağlığınız için gerekli ileri su arıtma teknolojileri hakkında bilgiler aktarsın. Tüm sorularınızı cevaplandırsın.

Proje açıklaması; hediye teslimatlarımız Ankara ili Çankaya ilçesi merkezinden başlamakta ve Ankara merkezlidir, diğer ilçe ve şehirleri kapsamamaktadır. Şirket stokları ile sınırlıdır. Teslimatlar şirket uzmanı tarafından evinize elden teslim edilmektedir.

Bu arada Zermatt markası gibi çevre projeleri ile sevgisini açıkça gösteren markaları da tercih etmeyi ve sosyal medyada beğenmeyi unutmayınız.!

Zermatt markası koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile çalıştığından şikayetçisi olmayan tek şirkettir. Bir marka hakkında şikayetlerini incelemeden karar vermeyiniz.

TEMA

Zermatt Arıtma kullanıcıları adına ağaçlar diken TEMA' ya sonsuz teşekkürler.

Yıllardır Zermatt Arıtma kullanıcıları adına ağaçlar diken TEMA’ ya sonsuz teşekkür ediyoruz.

ss1

Kızartma yağı toplama kaplarımız ve el sabunu yerine köpük kullanımını öne çıkaran köpük projemelimiz ise tamamlanmıştır.

ss2

Dünyamız ısınıyor, manyetik alanı kayıyor. İklim değişikliği sorunu global bir konu olduğu için çözümünün de global olması gerekiyor.

• Çevreci markaların ürünlerini tercih edip, özellikle ambalajlı ürün kullanımını azaltalım.
• Sosyal sorumluluk projeleri ile çevresel katma değer yaratalım.

• Bilinçlenme ve ortak çevresel çözümlere ulaşmayı hedefleyelim.

ss4

171 hayati numaranızdır. Yüzlerce kanserojen, hormon bozucu tehlikeli kimyasalları içmeyi bırakmak için 171′ i arayın.

Sağlık Bakanlığı Sigara bıraktırma hattı: 171,

Zermatt plastikleri bıraktırma hattı: 444 0 171 dir.

Sitemizdeki linklere PLASTİKLERE HAYIR yazıp gönderin, evinizde kullanmakta olduğunuz 3, 6 ,7  benzeri üretim işaretlerini taşıyan tüm plastik ambalajlar ve sağlığınıza olumsuz etkileri konusunda bilgi aktaralım. Örneğin, meme kanserinin %70 dış etkenlerden kaynaklandığını biliyor musunuz?

WhatsApp ile Mesaj Yazın