Seni Seviyorum

Zermatt, çevreci sürdürülebilir teknolojileri ve politikaları geliştirip uygulayarak size olan sevgisini gösteriyor.

Global ısınmaya karşı, evlerde su arıtma cihazlarında kullanılan geleneksel membranların yerine yeni AQUAPORIN Teknoloji kullanılmasını sağlayarak geleneksel membranların arıtma esnasında atık olarak her yıl kanalizasyona gönderdiği yaklaşık yıllık 33.000.000 m3 şebeke suyunu sürekli olarak tasarruf edilebilir hale getirmek.

Zermatt, ambalajlarında dahi doğaya ve insan sağlığına zararlı boyar madde ve kimyasallar kullanmıyor.

Zermatt markası gibi sizi seven, çevre projeleri ile de sevgisini açıkça gösteren markaları tercih etmeyi, onları sosyal medyada beğenerek sevginizi göstermeyi unutmayınız.

Tüm şirketler kendi faaliyet konuları ile ilgili çevreci projeler geliştirseler, hem doğal yaşamı hemde kendi yaşam kalitemizi daha yükseltmek mümkün olmaz mıydı?

company

MERHABA yazan herkese şartsız bedelsiz Çevre Proje hediyemizin teslimatları, planlanan miktara ulaşıldığından sonlandırılmıştır. Bu projemizde son 5 yılda yer altı sularımızı korumaya ve Zermatt marka bilinirliğini artırmaya yönelik ücretsiz 10.000 adet Çamaşır Makine Yumuşatma filtresi teslim edilmiştir. Bugün biliyoruz ki bu projemiz sayesinde şu anda her ay 10.000 litre civarı zararlı çamaşır yumuşatıcı kimyasal yer altı sularımıza karışmasını engellemeye devam ediyoruz.

Zermatt Arıtma kullanıcıları adına ağaçlar diken TEMA' ya sonsuz teşekkürler.

Yıllardır Zermatt Arıtma kullanıcıları adına ağaçlar diken TEMA’ ya sonsuz teşekkür ediyoruz.

ss1

Kızartma yağı toplama kaplarımız ve el sabunu yerine el yıkama köpüğü kullanımını öne çıkaran projelerimiz de tamamlanmıştır.

ss2

Dünyamız ısınıyor, manyetik alanı kayıyor. İklim değişikliği sorunu global bir konu olduğu için çözümünün de global olması gerekiyor.

• Çevreci markaların ürünlerini tercih edip, özellikle ambalajlı ürün kullanımını azaltalım.

• Sosyal sorumluluk projeleri ile çevresel katma değer yaratalım.

• Bilinçlenme ve ortak çevresel çözümlere ulaşmayı hedefleyelim.

ss4

171 hayat kurtaran numaradır.

Sağlık Bakanlığı Sigara bıraktırma hattı: 171,

Zermatt plastikleri bıraktırma hattı: 444 0 171 dir.

Kanserojen ölümcül sigarayı bırakmak için 171’i plasikleri bırkmak için 44 0 171′ i aramanız yeterli.

PLASTİKLERE HAYIR yazıp gönderin, evinizde kullanmakta olduğunuz 3, 6 ,7  benzeri üretim işaretlerini taşıyan tüm plastik ambalajlar ve sağlığınıza olumsuz etkileri konusunda ücretsiz bilgiler aktaralım. Meme kanserinin %70 dış etkenlerden kaynaklandığını, Plastiklerdeki BPA’nın kadın hormonlarını taklit edebildiğini biliyor musunuz?

WhatsApp ile Mesaj Yazın