Vortex

Su moleküler yapısını kalitelendiren Patentli VORTEX teknolojimizin arkasındaki fikirler? 

İnsan duyguları sudur, insan karakterini vücuttaki su akışından alır.   Leonardo Da Vinci

Leonardo’yu en çok büyüleyen suyun doğal girdap enerjisi ile tüm canlılara enerji kaynağı olmasıydı.

Suyun içinde ne gördü?

Leonardo kendi kendini eğiten bir çocuktu. Okula gitmedi çünkü evlilik dışı doğdu ve sevdiği şeyler arasında Arno Nehri’ne giden akarsuların akışı vardı. Bunları inceledi ve çocukluğundan ölüm döşeğine kadar, hala spiral VORTEX (girdap) formlarını çiziyor ve arkasındaki matematiği anlamaya çalışıyordu.

Bu girdap spirallerini hem biliminde hem de sanatında kullandı. Hava akımlarının kuşların kavisli kanatlarının üzerinden geçerken küçük girdaplar yaratmalarını, balıklarının suda zıplamak için kullandıkları girdapları sevdi.

Şimdi uçaklar hakkında bildiğimiz ana kuralların kuşun havada kalmasına yardımcı olanlarla aynı oldukları anlaşıldı.

“Mona Lisa” da dahil olmak üzere usta’nın çalışmalarının çoğunda topraktan insanın kan damarlarına bağlanmış gibi sarmal yapılar ve nehirler görüyoruz.

Leonardo da Vinci evren hakkında bilinen her şeyle ve onlara nasıl bir uyum sağlayacağımızla ilgilenen bir karakterdi.
Not defterlerinde ağaçkakanın dilini tarif eden sorular görüyoruz. İnsanlar neden esniyor? Gökyüzü neden mavi? Girdaplardaki enerjinin kaynağı nedir? Gündelik olayları tutkuyla merak ediyor. Çoğumuz çocukluğumuzdaki merak yıllarımızdan çıkıp sorgulamayı çoktan bıraktık.

Einstein’ın matematiksel yeteneğini asla taklit edemeyeceğiz. Ama hepimiz daha çok araştırmayı, öğrenmeyi ve doğayı kopyalamayı deneyebiliriz. Bilim adamlarının DNA mızın sadece yüzde ikisini çözümleyebildiği günümüzde, içtiğimiz suların vücudumuza etkilerinin yüzde kaçını biliyoruz?

Yıllarca süren çalışmalarımız sonucunda aynı Leonardo’nun çizimlerindeki gibi suyu moleküler bazda girdaplandırarak doğal enerjisine yeniden kavuşturmayı başardık.

Suyunuzu moleküler bazda kalitelendiren Zermatt Vortex teknolojisi dünyada sadece Zermatt Arıtma modellerindedir.

WhatsApp ile Mesaj Yazın