fbpx

AQUAPORIN Teknolojileri

SUDA DEVRİM

Nobel Ödüllü‘ne layık görülen Prof. Dr. Peter AGRE’nin AQUAPORIN Su Kanalları buluşu ile artık sularımız akıllı PROTEİNLERLE sanki 3. bir böbreğimiz varmış gibi arıtılıyor.

AQUAPORIN, suları proteinlerle arıtırken faydalı mineralleri saflaştırmayan, ideal pH ı koruyan dünyadaki en yeni ve ileri su arıtma teknolojisidir.

Ayrıca, su moleküllerini maksimize ederek hücrelerimize daha fazla oksijen taşınmasına da yardımcı oluyor.

AQUAPORIN Su Arıtma Teknolojisi, Danimarka Aquaporin Uzay Şirketi (ASA Aquaporin Space Alliance) tarafından NASA ve Avrupa ESA  astronotlarının uzayda daha uzun süreler sağlıklı yaşamaları için geliştirilen en yeni ve sağlıklı su arıtma teknolojisidir.

Artık yeni moleküler bilimle Ters Osmoz (RO) membranlı su arıtma cihazlarının devri kapanıyor. 

AQUAPORIN, Uluslararası Halk Sağlığı ve Güvenliği NSF Sertifikası ile tam güvenilir ve geleceğin yeni lideri olduğunu belgeliyor.

Avrupa İnovasyon Ödüllü AQUAPORIN Su Arıtma Teknolojisi 28 farklı patentle Danimarka’da üretiliyor.

Türkiye’de sadece Zermatt® markası yatırımları ve güvencesi ile sunuluyor.

Birebirden az atık su oranı ve saatlik 28 litre su arıtma kapasitesi ile de üstünlüğünü kanıtlıyor. Üstelik bu kapasiteyi düşük şebeke basıncında, elektrik ve basınç pompası olmadan sağlıyor.

AQUAPORIN proteinleri, sudaki mineralleri  saflaştırmadığından, su arıtma cihazında mineral, alkali, ph gibi aşama filtrelerinin kullanımına gerek kalmıyor. Böylece gereksiz filtre değişim maliyetlerinde de tasarruf sağlıyor.

Avantajlı tanıtım fiyatları ve kampanyalarımızdan faydalanmak için şimdi Whatsapp linkine KAMPANYA yazıp gönderin.

Artık Türkiye’de bilim ve tıp dünyası’da  geleceğin su arıtma teknolojisi AQUAPORIN’ i tercih ediyor ve öneriyor.

Dr.-Ahmet-ÖZEK-Tüp-Bebek-Doğum-Uzmanı-da-Zermatt-AQUAPORIN-Su-Arıtma-öneriyor

“İnsan değerli bir varlıktır.” sözüne olan inancımızla tüm çalışmalarımızı yürütüyoruz. Değerli danışanlarımız, müşterilerimiz ve tüm eğitmenlerimiz için de her zaman en iyisini tercih ediyoruz. Evimizde ve işyerimizde Zermatt-AQUAPORIN Teknoloji su arıtma cihazını kullanıyor ve tavsiye ediyoruz. Ahu TÜZÜN DEMİRDAMAR Mutlu Yaşam Öğrenci Koçluk Merkezi ve Gelişim Atölyeleri Kurucusu

Ahu-Tüzün-Demirdamar-_-Mutlu-Yaşam-Öğrenci-Koçluk-Merkezi-de-AQUAPORIN-Su-Arıtma-tercih-ve-tavsiye-ediyor

İçilen suyun moleküler yapısı SAĞLIĞIN ANAHTARI

Zermatt AQUAPORIN Molecular Maximizer water

Kümelenmiş su molekülleri içeren sert sular hücre zarından geçemediği için hücrelerimiz hem  beslenemez hem de oksijensiz kalıp hastalanır ve yaşayamaz. Hastalıklarımızın çoğunun nedeni kümelenmiş moleküler yapıdaki sert sulardır. 

Kanser hastalığını keşfeden Dr. Otto Warburg kanserin sebepleri arasında oksijensiz kalmış hücrelerden de bahsetmektedir.

Nobel Ödülüne dayanan biyomimetik AQUAPORIN teknolojileri içilen suyun moleküler yapısını düzenleyerek oksijen gibi hayati önemi olan unsurların hücrelere daha hızlı ve kolay taşınmasını ve hücre zarından içeri girebilmesini sağlayarak hastalıklara karşı tüm hücrelerin ve tüm vücudun bağışıklık sistemini güçlendirme ve vücut direncini kuvvetlendirme amacıyla geliştirilerek patentlenmiştir.

Avantajlı tanıtım fiyatları ve kampanyalarımızdan faydalanmak için şimdi Whatsapp linkine KAMPANYA yazıp gönderin.

WhatsApp ile Mesaj Yazın