AQUAPORIN Teknolojileri

SU MOLEKÜLLERİNDE DEVRİM

Dünya bilim otoritelerince Nobel Ödüllü‘ne layık görülen AQUAPORIN Su Kanalları buluşu ile geliştirilen, doğadaki moleküller gibi hareket ederek suyu saflaştırmadan yüksek performansla arıtabilen AQUAPORIN teknolojisi  bugün ESA ve NASA astronotlarının uzay seyahatlerinde de kullanılıyor.

Düşük maliyetle yüksek kalitede doğal içme suyu üreten AQUAPORIN devriminden sonra eski geleneksel RO Ters Osmoz membranlı su arıtmaların devri kapandı.

Saatte 28 litre su arıtma kapasitesi ile liderliğini kanıtlıyor. Üstelik bu kapasiteyi düşük şebeke basıncında, elektrik ve basınç pompası olmadan sağlıyor.

AQUAPORIN, Uluslararası Halk Sağlığı NSF Sertifikası ile tam güvenilir olduğunu belgeliyor.

AQUAPORIN, doğal proteinler, 28 farklı patent ve ileri moleküler teknolojisi sayesinde suyunuzu SAFLAŞTIRMADAN arıtıyor. Vücudumuz için gerekli olan eser elementleri, doğal yapıları, MİNERALLERİ mükemmel bir şekilde koruyor.

Sudaki sağlık bozucu, kirletici unsurları ise geleneksel RO (Ters Osmoz) membranlı arıtmalara göre iki kattan daha fazla verimle arıtıyor.

AQUAPORIN Teknolojisi ile mineral filtreler ve diğer aşama filtrelerinin kullanımına da gerek kalmadığından filtre değişim maliyetlerinde de ömür boyu tasarruf sağlıyor.

Avantajlı tanıtım fiyatları ve kampanyalarımızdan faydalanmak için şimdi Whatsapp linkine KAMPANYA yazıp gönderin.

“İnsan değerli bir varlıktır.” sözüne olan inancımızla tüm çalışmalarımızı yürütüyoruz. Değerli danışanlarımız, müşterilerimiz ve tüm eğitmenlerimiz için de her zaman en iyisini tercih ediyoruz. Evimizde ve işyerimizde Zermatt-AQUAPORIN Teknoloji su arıtma cihazını kullanıyor ve tavsiye ediyoruz. Ahu TÜZÜN DEMİRDAMAR Mutlu Yaşam Öğrenci Koçluk Merkezi ve Gelişim Atölyeleri Kurucusu

Sağlığımızın Anahtarı,

AQUAPORIN Moleküler Maksimizer®. 

Güncel bilimsel çalışma sonuçlarına göre su moleküllerinin hücre zarından içeri girebilmesi, hücreye hayat ve sağlık verebilmesi için suyun moleküler yapısının KÜMELENMEMİŞ olması gerekiyor. Nasıl un elerken topaklanan unlar elekten geçemiyorsa, kümelenerek moleküler yapısı büyümüş su molekülleri de hücrelerimize giremiyor.

Çay ve kahve molekülleri de su molekülleri ile bileşikler oluşturur. Bu sebepledir ki çay kahve içmek su içmek yerine geçmez.

Denizde mahsur kalan bir insanın, deniz suyunu içse dahi susuzluktan hayatını kaybetmesinin en önemli nedeni de deniz suyunun ortamdaki inorganik tuzlar ve minerallerle bileşikler oluşturup kümelenerek hücrelere giremeyecek kadar büyümüş moleküler yapısıdır.

Moleküler yapısı kümelenmiş sert su sınıfındaki sodaları içme alışkanlıkları nedeniyle Amerika nüfusunun %75’inde hücre susuzluğuna bağlı kronik hastalıklar yaşandığı açıklanıyor.

Peki günde kaç bardak su içiyorsunuz?

Örneğin dün kaç bardak su içtiniz?

İşte, yeterli miktarda ve uygun moleküler yapıda su içmediğimiz ve hücrelerimizi yıllarca susuz bıraktığımız ortada. Sonuçta yüksek tansiyon, kalp damar, ülser, böbrek, yorgunluk, dikkat dağınıklığı, erken yaşlanma gibi bir çok hastalıklarla tanışarak verilen ilaçlara bağımlı yaşıyoruz.

ÇOK BASİT, Aslında ne kadar sağlıklı olacağımız, içtiğimiz ilaçlardan ve yediğimiz gıdalardan ne kadar fayda bulacağımız içeceğimiz SUYUN MOLEKÜLER YAPISINA BAĞLI.

Klorlama, şebeke suyu moleküllerinin klorla bileşikler oluşturarak kümelenmesine sebep olur.

Yüksek inorganik mineraller içeren sert yeraltı kuyularından elde edilerek ambalajlanan sularının moleküler yapısı da inorganik mineral ve tuzlarla bileşikler oluşturarak kümelenmiş haldedir.

20 saatten fazla beklemiş suların moleküler yapısı da kümelenmeye başlar.

Şebeke borularında yüksek basınca maruz kalmış suların molekül yapıları da kümelenmiştir.

Kümelenmiş su molekülleri hücre zarından giremediği için hücre oksijensiz de kalır, hastalanır ve yaşayamaz. 

Kanser hastalığını keşfeden Dr. Otto Warburg kanserin sebepleri arasında oksijensiz kalmış hücrelerden de bahsetmektedir.

İçtiğimiz su moleküllerinin hücrelerimize girişini 300 kata kadar hızlandırarak kronik hastalıklarımızı %35 oranında azaltmak amacıyla biyomimetik teknoljiyle AQUAPORIN Moleküler Maksimizer® geliştirilmiş ve patentlenmiştir.

Avantajlı tanıtım fiyatları ve kampanyalarımızdan faydalanmak için şimdi Whatsapp linkine KAMPANYA yazıp gönderin.

WhatsApp ile Mesaj Yazın