fbpx

HYLA

Almanya’da üretilen HYLA Sulu Sistem Temizlik Robotu patentli yeni seperatör teknolojisi sayesinde ve FİYAT / KALİTE oranı ile dünyada en çok tercih ediliyor.

NEDEN HYLA KULLANMALIYIZ? 

– Yüksek Alman teknolojisi ile üretilmiş HEPA FİLTRE GEREKMEYEN bir sistemdir. Havadaki mikroskobik tozları ve toz akarlarını (mite) suya hapsederek %100 temiz hava vermek üzere tasarlanmıştır.

– Havayı suyla yıkar ve suyla yıkanmış hava ev ortamına %100 temiz olarak geri gönderir.

– Seperatörünü temizlemeye gerek yoktur.

– Astım ve alerji hastaları için önerilen serifikalı bir sistemdir.

– Kullanımı kolaydır. Aksesuarlarıyla evinizin her köşesini tertemiz yapar.

– Hava temizleme ile birlikte halı ve döşemelerinizi ıslak ya da kuru temizleyebilirsiniz.

– Yatağınızdaki davetsiz misafirleri uzaklaştırıp sağlıklı ve güzel bir uyku uyuyabilirsiniz.

Temizlik önemlidir,

Temizlik yaşam kalitesi demektir.

Hyla ailesine katılın, yaşam kalitenizi arttırın.

Yeni Seperatör Teknolojisi

Alman Mühendislerinin yüksek Alman kalitesi anlayışı ile üretmiş oldukları yeni seperatör teknolojisi şimdi HYLA ile evlerimize ulaşıyor. Dünya çapında tek ve patentli olan seperatör yaklaşık 27.000 devir hızına sahiptir. Böylesine yüksek hızda ve aerodinamik dizaynı ile HYLA speratörü ve sistemi evinizde temiz ve sağlıklı bir ortam yaratarak hayat kalitenizi çok yükseklere taşır.

Seperatörü temizlemek artık demode oldu.

BİLİNMESİ GEREKEN;

Günümüzde evinizin havasında ve zemininde yer alan toz ve zararlı unsurları uygun şekilde bertaraf edemeyen sulu veya susuz temizlik sistemleri, bu eksikliklerini gidermek amacıyla birde sisteme hepa filtre eklemektedirler.

Ancak Hepa filtre kullanımı çok dikkat istemektedir. Hepa Filtre kullanım yoğunluğuna bağlı olsada 3 ay gibi bir sürede kesinlikle değiştirilmelidir.

Mikron düzeyinde hasaslığa sahip hiç bir hepa filtre yıkamakla, çırpiştirmakla veya hava tutmakla temizlenemez. Hepa filtrenin kısa zaman aralıklarında değiştirilmemesi yoğun mikrop ve bakteri üremesine sebep olacağından ailenizin sağlığı yüksek risk altına girer.

Bu hepa filtreli sistemlerin içerisinde birde su ve seperatör varsa bakteri üremesi 50 kat daha hızlı olacaktır. Çünkü bakteriler nemli, karanlık ve pis ortamlarda (hepa filtre ortamları gibi) çok hızlı ve kolayca kokuşarak üremektedirler. Evinizdeki temizlik sisteminin bilmediğiniz bir yerine Hepa filtre yerleştirilmiş ve size söylenmesi gözden kaçmış olabilir. Uyarıyoruz çünkü şu an bildiğimiz piyasadaki tüm sulu seperatörlü temizlik sistemleri Hepa filtre içermektedir.

Hepa filtreler normal toz torbalarının gözenekleri daha küçültülmüş halidir. Dolayısı ile toz torbaları dolunca nasıl makinanın çekişi düşerse hepa filtreli makinaların hepa filtrelerinin dolması halinde de çekiş düşmektedir, Hepa filtrenin delinmesi halinde sulu veya susuz makineniz toz kaçırır. Burada makinaların sulu sistem olması önemli değildir. Bu anlatılanlar genellikle müşterinin hiç okumadığı bakım kitapçıklarının küçük satırları arasında yer alır.

HYLA Teknolojisi’ nin size ve ailenize sağlıyacağı hayat kalitesi ile ilgili daha fazla bilgi için iletişim bölümümüzdeki müşteri formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede bir HYLA müşteri temsilcisi size dönüş yapacaktır.

WhatsApp ile Mesaj Yazın